Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 29.04.2015 07:44:45 

Kávou s hubou Reishi si predĺžite život !

Marketing

Marketing

V dnešnom svete „informačného veku“ a dobe narastajúcej existenčnej neistoty sú to peniaze, čo hýbu svetom. Je to prostriedok, ktorý u väčšiny ľudí je na prvom mieste hodnôt. Každý z nás by chcel byť bohatý a splniť si svoje sny. Napriek tomu väčšina ľudí tvrdí, že prvé je zdravie a o peniaze nejde. Pravdou je, že peniaze nie sú dôležité, ale sú nevyhnutné k nášmu prežitiu. Stávajú sa nevyhnutnou súčasťou nášho života.

Dnes sa už dá za peniaze kúpiť čokoľvek, aj zdravie. Hovorí sa: “Je lepšie zomrieť zdravý a bohatý, ako chudobný a chorý!” Na to je potrebné vytvoriť si čo najväčší pasívny príjem počas aktívneho života a potom si už len užívať život, predsa žijeme len raz. Inak budeme musieť drieť celý život iba na to, aby sme prežívali.

Spoločnosť GANO EXCEL sa rozhodla vstúpiť na svetové trhy v dobe silnej konkurencie v oblasti zdravej výživy. Samotná vzácnosť kľúčového elementu ich produktového portfólia, ktorým je huba Ganoderma Lucidum a neznalosť západnej kultúry o jej blahodarných účinkoch dala podnet na odlišnú stratégiu expanzie. Aby bežné firmy mohli expandovať na svetové trhy, musia vynaložiť veľký kapitál do reklamy, zamestnancov, skladov, predajní a pod. Spoločnosť GANO EXCEL sa radšej rozhodla peniaze investovať do moderného farmakologického výskumu a kvalitnej výroby. Samotné rozšírenie svojich produktov vo svete postavila na systéme Multi-level Marketingu (MLM). Keď si uvedomíme, že spoločnosť takto dopredu nemusí vynaložiť žiadne peniaze na to aby sa jej produkty zviditeľnili a rozšírili medzi ľudí. Stará pravda hovorí: "Najlepšia reklama je taká, keď si produkt vytvorí dobré meno medzi ľuďmi sám."

MLM

Multi-level marketing (MLM) alebo priamy distribučný systém, je vo svojej podstate distribučno-spotrebiteľská sieť. Na začiatku zrodu MLM sa právny systém pokúšal systém MLM postaviť mimo zákon a ako každý nový systém alebo nápad bol na začiatku verejnosťou označovaný za čudný a podozrivý. V súčasnosti existuje mnoho ľudí, ktorí na základe MLM úprimne a usilovne rozvíjajú úspešné podnikanie. Za rozumný vstupný poplatok si ľudia môžu kúpiť právo vstupu do už existujúceho zabehnutého systému sieťového marketingu a môžu okamžite začať budovať svoj vlastný obchod.

Keď na tomto mieste hovoríme o MLM nemáme na mysli žiadnu zmenu vašich návykov, myslenia alebo vnímania. Ponúkame ľuďom šancu urobiť niečo viac pre svoje zdravie a následným šírením kvalitných produktov si vytvoriť nejaký pasívny príjem. Základom pre úspešné fungovanie MLM je kvalitný produkt prijateľný pre väčšinu ľudí, čo sa týka používania a ceny. Navyše v dobe, kedy je internet už súčasťou nášho každodenného života, nám dáva možnosť nebyť závislý na štruktúre. Nezávislí distribútori, ktorí vstúpia do nášho systému si sami objednávajú, kontrolujú a zhodnocujú svoju obchodnú činnosť pomocou internetového portálu. Jediným kritériom pre úspech je vytvárať mesačný tok peňazí vo Vašej skupine pod vami, na základe ktorých je vám a vašej skupine prerozdelená provízia.

Výhody marketingu Gano Excel:

  • akumulačný systém bez časového obmedzenia
  • nízke vstupné náklady
  • vytvorenie vlastného pasívneho príjmu
  • kvalitné produkty bez konkurencie
  • dlhodobé pozitívne účinky na zdravie
  • stále sa rozširujúca ponuka produktov
  • používanie produktov bez zmeny každodenných návykov
  • jednoduché zaškolenie
  • samostatné manažovanie vlastného odberu
Sieťový marketing je u nás menej zaužívaný alebo negatívne vnímaný oproti vyspelým krajinám, kde ho využíva skoro 40% veľkých spoločností ako napr. poisťovne, kozmetické spoločnosti, dokonca realitné kancelárie atď. S nástupom modernej doby sa riadenie MLM stále zjednodušuje. Zamyslite sa aký vplyv môže mať vaše podnikanie v GANO EXCEL na zdravie a finančnú budúcnosť iných ľudí!
 

Vytvorte si sieť MLM
za poplatok 8,33 € s DPH na 10 rokov

Citát:

"Tí najbohatší ľudia na svete hľadajú a budujú obchodné siete, všetci ostatní hľadajú prácu"

Robert Kiyosaki

      Projekt OpenMLM.EU je Vašou bránou do sveta sieťového marketingu a svojou podstatou je určený ľuďom, ktorí chcú:
• Zarábať peniaze a OpenMLM.EU je ich prvým stretnutím sa sieťovým marketingom,
• zarobiť si na vstup do iného sieťového marketingu,
• zoznámiť so svojou ponukou ďalších prípadných spolupracovníkov z radov užívateľov projektu OpenMLM.

To všetko jednoducho, lacno a veľmi efektívne. Zoznámte sa s možnosťami, ktoré môžete teraz využívať aj Vy!            

Všetko sa dozviete kliknutím na baner.

 
 
TOPlist